Послуги університетуДіагностика вірусних інфекцій рослин в польових і парникових умовах


Резюме:  КНУ імені Т.Шевченка пропонує послуги з аналізу та діагностики сільськогосподарської продукції (зернових, овочевих, бобових, соняхових, фруктів, кавунів, декоративних та лікарських рослин) та насіннєвого матеріалу на наявність вірусних інфекцій. Університет зацікавлений у встановленні довгострокової співпраці з потенційними партнерами (виробниками сільськогосподарської продукції) у вигляді субпідрядних послуг. 1

Опис:  Кафедра вірусології ННЦ "Інститут біології" КНУ імені Т.Шевченка є визнаним експертом в області моніторингу та діагностики вірусів сільськогосподарських культур, а також епідеміології вірусів. Діагностика вірусних інфекцій в рослинництві може бути проведена за допомогою серологічних методів (за допомогою імуноферментного аналізу) або молекулярних методів (полімеразної ланцюгової реакції). Діагностика вірусів може бути проведена в рослинному матеріалі, грунті/субстраті, та насіннєвому матеріалі. Діагностика вірусних інфекцій в нашій лабораторії забезпечить Вам якісний результат та заощадить Ваш час. Університет зацікавлений у встановленні довгострокової співпраці з потенційними партнерами (виробниками сільськогосподарської продукції і декоративних культур, служби карантину і захисту рослин, тепличними господарствами) у вигляді субпідрядних послуг і довгострокового технічного співробітництва.

Переваги та інновації:  1. Висока якість обслуговування. 2. Накопичений досвід дає можливість охопити весь технологічний процес аналізу рослин (консультування, відбір проб, аналіз, звітність). 3. Використання лише перевірених лабораторних підходів. 4. Конкурентоспроможні ціни. 5. Турбота про довкілля - мінімізація використання пестицидів.

Стадія готовності:  Вже на ринку

Стан прав інтелектуальної власності:  Невідоме ноу-хау

Технологічні ключові слова:  1.3 . Biocontrol (007001003) / 1.6 . Diagnostics, Diagnosis (006001006) / 1.19 . Virus, Virology/Antibiotics/Bacteriology (006001019) / 2.1 . Biochemistry/Biophysics (006001001)

Ринкові ключові слова:  5. Agriculture, Forestry, Fishing, Animal Husbandry and Related Products (009005)

Опис шуканого партнера:  Тип партнера: компанії, галузі, бізнес. Область діяльності: послуги із захисту рослин, карантинні. Завдання: торговці насіння й імпортери.

Тип співробітництва:  Субпідряд

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору