Послуги університетуФітоекологічна оцінка впливу антропогенних чинників (гербіцидів, пестицидів, сільськогосподарських препаратів, нанопрепаратів, ГМО) та глобальних змін клімату


Резюме:  Пропонується тест-система з первинного скринінгу зразків рослин для визначення впливу антропогенних чинників (гербіцидів, пестицидів, сільськогосподарських препаратів, нанопрепаратів, ГМО) та глобальних змін клімату на стабільність їх росту, визначення модельних систем окисного стресу і впливу біотичних стресорів (ввід інфекції в контрольованих умовах), визначення адаптаційного потенціалу рослин.

Опис:  Пропонується тест-система з первинного скринінгу зразків рослин для визначення впливу антропогенних чинників (гербіцидів, пестицидів, сільськогосподарських препаратів, нанопрепаратів, ГМО) та глобальних змін клімату на стабільність їх росту, визначення модельних систем окисного стресу і впливу біотичних стресорів (ввід інфекції в контрольованих умовах), визначення адаптаційного потенціалу рослин. Пропонується: - Швидка оцінка, відповідно до інтегральних параметрів росту, стану фотосинтезирующих та антиоксидантних систем, неспецифічної резистентності рослин; - Перевірка у виробничому середовищі стану фіто- агроценозів. - Розробка та адаптація новітніх методів визначення якості та безпечності використання препаратів-стимуляторів росту і розвитку, урожайності, захисту рослин, гербіцидів та інше для забезпечення отримання екологічно чистого продукту. Польові випробування забезпечують надійну оцінку виробничого потенціалу екосистем і біологічної небезпеки для навколишнього середовища. Фіто-екологічна оцінка впливу антропогенних факторів на рослини може бути основою для розробки методології бізнес-планів у галузі агробізнесу та формування техніко-економічних і фінансових показників у сільськогосподарському секторі. Технологія захищена патентом України.

Переваги та інновації:  Основною перевагою пропозиції є оцінка за інтегральними показниками, що забезпечує високу якість та надійність фіто-екологічних результатів впливу антропогенних факторів. Використання пропонованого експертної оцінки істотно знижує ризики для сільського господарства.

Стадія готовності:  У процесі розробки / лабораторні випробування

Опис шуканого партнера:  Тип шуканого партнера: інвестори, науково-дослідних і виробничих компаній у галузі сільського господарства, Область діяльності партнера: якість продукції, екологічна безпека Завдання які повинні бути виконані партнером: співпраця щодо поліпшення технологій в сільськогосподарському виробництві.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору