Послуги університетуКомплекс методик для тестування бактеріостатичної та бактерицидної дії речовин різної препаративної форми


Резюме:  Пропонується лабораторні методи скринінгу бактеріостатичної та бактерицидної активності потенційних антибактеріальних речовин. Дослідження проводяться згідно зі стандартами МУК та CLSI.

Опис:  Пропонується лабораторні методи скринінгу бактеріостатичної та бактерицидної активності потенційних антибактеріальних речовин. Дослідження проводяться згідно зі стандартами МУК та CLSI. Університет надає послуги з тестування антибактеріального ефекту дослідних та промислових зразків у різних препаративних формах. Можливе тестування антибактеріальних властивостей речовин за такими методиками: • мікро- та макрометоди серійних розведень в рідкому середовищі; • дослідження дезінфікуючої дії речовин з використанням стандартних тест-об’єктів; • дослідження антибактеріального ефекту препаратів, нанесених на тверді носії; • дослідження антибактеріального ефекту речовин, що не є водорозчинними; • дослідження як бактеріостатичної, так і бактерицидної дії при використанні будь-якої з перерахованих методик; • дослідження синергетичного ефекту двох та більше потенційних антибактеріальних засобів. Експериментальна модель може використовуватися на етапі скринінгу при розробці потенційних антибактеріальних агентів, для підбору оптимальної формули та композиції антибактеріального препарату, перевірки ефективності дезінфектантів перед використанням, для підбору комбінації антибактеріальних препаратів, тестування впливу будь-яких лікарських препаратів на життєздатність нормальної мікрофлори, тощо.

Переваги та інновації:  Основними перевагами комплексу методик, що пропонуються, є можливість підбору умов тестування антибактеріальної активності в залежності від конкретних особливостей зразка: його розчинності, агрегатного стану, доступної для досліджень кількості (можлива робота з мікродозами препарату).

Стадія готовності:  У процесі розробки / лабораторні випробування

Опис шуканого партнера:  Тип шуканого партнера: лабораторії (дослідні інститути), виробники фармацевтичної продукції, ветеринарних препаратів, біопрепаратів для сільського господарства, дезінфектантів, миючих засобів, засобів гігієни, тощо; підприємства харчової промисловості. Область діяльності партнера: медицина, фармацевтика, ветеринарія, біотехнологія, виробництво, сільське господарство, харчова промисловість. Завдання які повинні стоять перед партнером: науково-технічне співробітництво при розробці нових методів скринінгу бактеріостатичної та бактерицидної активності потенційних антибактеріальних речовин, адаптація методів до вимог замовника, впровадження в виробництво.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору