Послуги університетуДіагностика вірусних інфекцій рослин в польових і тепличних умовах


Резюме:  Пропонуються послуги з аналізу та діагностики сільськогосподарської продукції (зернових, овочів, кавунів, олійних культур, бобових, фруктів, декоративних рослин, лікарських рослин) та насіннєвого матеріалу на наявність вірусних інфекцій.

Опис:  Пропонуються послуги з аналізу та діагностики сільськогосподарської продукції (зернових, овочів, кавунів, олійних культур, бобових, фруктів, декоративних рослин, лікарських рослин) та насіннєвого матеріалу на наявність вірусних інфекцій. Університет зацікавлений у встановленні довгострокової співпраці з потенційними партнерами (виробниками сільськогосподарської продукції) у вигляді субпідрядних послуг. Кафедра вірусології має необхідний досвід в галузі моніторингу та діагностики вірусів сільськогосподарських культур та епідеміології вірусів. Діагностика вірусних інфекцій в рослинництві може бути проведена за допомогою серологічних методів (імуноферментний аналіз) або молекулярних методів (використання полімеразної ланцюгової реакції). Діагностика вірусів може бути проведена в рослинному матеріалі, ґрунті / субстраті та насіннєвому матеріалі, і заощадить Ваш час і цінні відносини з партнерами. Знаючи, які вірусні захворювання превалюють у Вашому господарстві, Ви зможете більш надійно планувати використання земельних ресурсів та сівозміни, оптимально підібрати нечутливу до присутніх вірусів рослинну культуру чи її сорт, визначити найбільш вдалий час посіву культури та збору врожаю. Крім того, вірусні інфекції є причиною подальшого розвитку бактеріальних та грибних патологій, і тому їх вчасна діагностика дозволить Вам ефективніше використовувати засоби захисту рослин. Тепличні господарства, як системи «закритого грунту», внаслідок сталості температурного, світлового та водного режимів характеризуються підвищеним ризиком розвитку захворювань рослин. Штучні умови господарства не тільки сприяють розмноженню переносників вірусів рослин – комах та нематод, а й суттєво інтенсифікують механічне перенесення збудників хвороб через підвищену щільність вирощування рослин. З огляду на наведені вище причини, змішані інфекції культур вірусами, бактеріями та грибами становлять особливу небезпеку в умовах тепличних господарств. Контроль насіння на відсутність вірусних захворювань є нормою санітарно-епідеміологічного контролю. Університет зацікавлений у встановленні довгострокової співпраці з потенційними партнерами (виробниками сільськогосподарської продукції і декоративних культур, тепличними господарствами, організаціями з карантинного нагляду та захисту рослин) у вигляді субпідрядних послуг та довгострокового технічного співробітництва.

Переваги та інновації:  • висока якість обслуговування • багаторічний досвід, що охоплює весь робочий процес аналізу рослин (консультування, відбір проб, аналіз, звітність, подальші рекомендації, супровід) • використання перевірених лабораторних підходів.

Стадія готовності:  Доступна для демонстрації

Опис шуканого партнера:  Тип шуканого партнера: компанії, промисловість, будь-який бізнес,що потребує послуг з менеджменту вірусних хвороб рослин Область діяльності партнера: послуги із захисту і карантину рослин Завдання, які стоять перед партнером: виробництво, торгівля й імпорт рослинного матеріалу та насіння

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору