Послуги університетуДерматотропний лікарський засіб на основі нанокристалічного діоксиду церію


Резюме:  Пропонується розробка медичного препарату з дерматотропними властивостями на основі наночастинок діоксиду церію. Відомо, що будь-які ушкодження шкіри, викликані механічними, термічними травмами, супроводжуються активацією процесів запалення, порушення про/антиоксидантного стану шкіри в ділянці ураження, колонізацією умовно-патогенної та патогенної мікрофлори

Опис:  Пропонується розробка медичного препарату з дерматотропними властивостями на основі наночастинок діоксиду церію. Відомо, що будь-які ушкодження шкіри, викликані механічними, термічними травмами, супроводжуються активацією процесів запалення, порушення про/антиоксидантного стану шкіри в ділянці ураження, колонізацією умовно-патогенної та патогенної мікрофлори. При серйозних пораненнях різко порушується кровообіг і нервова регуляція в зоні ураженої шкіри. Наслідком є кисневе голодування шкіри, порушення репаративних механізмів, з подальшим розвитком гангрени. Практика констатує, що широке застосування антибіотиків, цитостатиків, кортикостероїдів, імунодепресантів часом негативно впливає на перебіг гнійно-запального процесу, бо при цьому дуже знижується загальна реактивність організму, виникають ускладнення: алергія, кандидомікоз та інші. Враховуючи складність лікування патології, доволі частим радикальним заходом є хірургічне втручання з ампутацією змертвілого органу. Тому розробка дієвих препаратів, що сприяють ефективному гоєнню поранень є нагальною проблемою. Запропонований нами препарат здатний прискорювати гоєння уражень, що було продемонстровано зокрема на пацієнтах з діабетичною стопою. Унікальність препарату полягає в тому, що він одночасно володіє властивостями, характерними для різних груп фармакологічних препаратів (антиоксидантів, пребіотиків, антибіотиків). Розробки на основі нанокристалічного діоксиду церію захищені патентами України № 106111, 106101, 77914.

Переваги та інновації:  Проведені дослідження підтвердили: • антимікробну дію наночастинок церію на ріст умовно-патогенних бактерій; • антиоксидантну дію наночастинок церію (сироватка крові щурів); • антизапальну дію нанокристалічного діоксину церію; • ранозагоючу дію нанокристалічного діоксину церію.

Стадія готовності:  Пропозиція в стадії розробки

Опис шуканого партнера:  Тип бажаного партнера – організації (переважно науково-дослідні), які беруть участь у розробці та виробництві нових основ для дерматотропних засобів. Шукаємо промислових партнерів, зацікавлених у розробці промислових зразків запропонованого дерматотропного засобу.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору