Послуги університетуГенератор антисептика


Резюме:  Водні розчини антимікробних препаратів є найважливішим засобом боротьби із збудниками інфекцій. Значне поширення за останні роки асортименту дезінфікуючих засобів все ще не дозволяє вирішувати питання боротьби із інфекціями. Зростає кількість штамів мікроорганізмів, резистентних до старим та новим антимікробним засобам.

Опис:  Водні розчини антимікробних препаратів є найважливішим засобом боротьби із збудниками інфекцій. Значне поширення за останні роки асортименту дезінфікуючих засобів все ще не дозволяє вирішувати питання боротьби із інфекціями. Зростає кількість штамів мікроорганізмів, резистентних до старим та новим антимікробним засобам. Для практики необхідні антимікробні засоби, що не сприяють виникненню стійких мікробних та вірусних штамів. Розробка рецептури і технології, а також технічних засобів виробництва антимікробних препаратів, що мають такі властивості, є в наш час актуальною. Ми запропонували метод та пристрій для переведення водних розчинів у метастабільний стан під впливом електромагнітних полів. Відомо, що вищі багатокліткові організми (включно і людина) синтезують в особливих клітинних структурах (при фагоцитозі та піноцитозі) хлорнуватисту кислоту та високоактивні метастабільні хлоркисневі та гідропероксидні сполуки (метастабільну суміш оксид антів) для боротьби із мікроорганізмами. Аналогічну суміш оксид антів містить (гіпохлорит-іон, хлорнуватиста кислота, діоксид хлору, озон, пероксид водню, синглетний кисень та ін.) містить наш антисептик. В результаті ми отримали метастабільні водні розчини, у яких досить тривалий час (декілька днів) співіснують активно діючі речовини, які у звичайних водних розчинах взаємно нейтралізуються протягом декількох хвилин. Випробовування таких розчинів в лабораторних умовах показали, що ці антимікробні засоби відрізняються доброю сумісністю із тканинами людини та тварин, нетоксичні при аерозольного розпилення. Внаслідок метастабільності такі розчини не накопичуються у зовнішньому середовищі, що обумовлює їх екологічну безпеку та виключає можливість звикання мікрофлори до антисептику такого роду. Мала загальна мінералізація (в середньому 3 г/л) наближає антисептик до властивостей звичайної або слабко мінералізованої води. Мала концентрація діючих речовин (біля 0,3г/л) робить наш антисептик безпечним при контакті із шкірою та слизовими оболонками. Особливість конструкції дозволяє виробляти антисептик у посудинах різної форми та об’єму, не потребує додаткових пристроїв (насосів, діафрагм та ін.) можливе використання автономних джерел електричної енергії із різною напругою, наприклад,акумуляторів із напругою від 6В до 24В

Переваги та інновації:  Порівняння із світовими аналогами: Відповідає рівню світових аналогів. Економічна привабливість розробки для просування на ринок, впровадження та реалізації, показники, вартість: Низька вартість запропонованого методу приготування продукту робить розробку економічно привабливою.

Стадія готовності:  Прототип доступний для демонстрації

Опис шуканого партнера:  Тип шуканого партнера: інвестори, науково-дослідницькі та медичні заклади, фармацевтичні компанії, заклади Міністерства надзвичайних ситуацій, та Міністерства оброни. Область діяльності партнера: біотехнологія, розробка медичних препаратів, боротьба із збудниками інфекцій. Завдання, які стоять перед партнером: Спільна R&D діяльність, тестування медичних препаратів.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору