Послуги університетуБіоактивні керамічні композиційні матеріали для відновлення кісткової тканини при пораненнях, травмах, хворобах


Резюме:  Біоактивні кераміки (родинні кістки) - це синтетичні матеріали, які відтворюють склад неорганічної речовини (біомінерала) кістки або служать прекурсором (попередником) біомінерала кістки (перетворяться в нього в організмі)

Опис:  Біоактивні кераміки (родинні кістки) - це синтетичні матеріали, які відтворюють склад неорганічної речовини (біомінерала) кістки або служать прекурсором (попередником) біомінерала кістки (перетворяться в нього в організмі). Тому організм не сприймає ці матеріали як чужорідні і негативні реакції на їх імплантацію принципово відсутні. Реакція на імплантацію цих матеріалів - за допомогою природних процесів метаболізму організм перебудовує ці імплантати в повноцінний біомінерал кістки (через наноблокі біомінерала, їх збирає потім нанокристали кісткової тканини) або поступово позбавляється від них (якщо вони в цьому місці зайві - подібно до своєї відірвалася кісточці) . Біоактивні матеріали також бувають дуже різними, тому вимоги до них залежать від типу операції і від стану пацієнта. Використання біоактивних композитів дозволяє значно поліпшити біологічні властивості імплантатів - васкуляризацію нової кісткової тканини, фрагментацію імплантату аж до вихідних наночастинок, а також фізико-хімічні властивості - міцність, тріщиностійкість, спікаємість, виключити усадку і деформацію імплантату при спіканні (що важливо для виготовлення імплантатів складної форми за індивідуальними моделям). Біоактивні кераміки є типовими наноматеріами, оскільки особливості структури кераміки на нанорівні є вирішальними для формування її біологічних властивостей. Тільки на такому рівні відбуваються всі процеси взаємодії кераміки з живою тканиною. Взаємодія нанорозмірних частинок біоактивної кераміки з ДНК, білками, їх проникнення через мембрани клітини і її ядра - основа одного з найбільш перспективних напрямків у сучасній медицині та біології.

Переваги та інновації:  • Підвищена міцність і тріщиностійкість • Безусадкова кераміка для воготовлення імплантатів за моделями • Регулювання різних біологічних властивостей імплантату: остеокондуктивності, швидкості і особливостей резорбції, взаємодії імплантату з ензимами, імунною системою, остеоцитами та ін. • Наноструктурування імплантату забезпечується виборчим розчиненням обраних фаз.

Стадія готовності:  Вже на ринку

Опис шуканого партнера:  Тип шуканого партнера: інвестори, науково-дослідницькі та виробничі компанії в галузі виробництва синтетичних біоактивних керамічних матеріалів, медичні заклади, лікарні. Область діяльності партнера: R&D діяльність в медицині, клінічна діяльність, виробництво синтетичних біоактивних керамічних матеріалів. Завдання, які стоять перед партнером: • організація виробництва в необхідних кількостях синтетичних біоактивних керамічних матеріалів для заповнення дефектів кісток і повного відновлення кісткової тканини, • удосконалення лабораторних технологій і впровадження в клінічну практику і військову хірургію комплексу матеріалів, які успішно проходять зараз випробування на тваринах, • завершення розробки і впровадження в клінічну практику повного комплексу модифікованих біоактивних матеріалів для відновлення уражених кісток і вирішення ряду інших проблем (доставки і локального вивільнення ліків супутніх при травмах, пораненнях і захворюваннях, створення запасу мікроелементів для корекції гомеостазу, а також бактерицидних, біо-стимулюючих і імуно-корегуючих препаратів).

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору