Послуги університетуДіагностичні тест-засоби для визначення Cu, Ni, Zn у біологічних рідинах


Резюме:  Вміст металів у біологічних рідинах є одним з діагностичних показників серцево-судинної та репродуктивної систем діяльності внутрішніх органів і залоз. На сьогодні наявні суперечливі дані стосовно рівнів цих мікроелементів у сечі і сироватці крові пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, хронічними інфекційними процесами. Тому визначення таких металів, зокрема Zn, Cu і Ni, у біологічних рідинах є актуальною задачею клінічної аналітичної хімії. Розроблено модифіковані сорбенти і показано перспективність їхнього застосування як готових аналітичних форм для візуального тест-визначення Zn(II) i Cu(II) у сечі і сироватці крові та Ni(II) у слині. Завдяки простоті використання і задовільній правильності методики можуть бути використані для експресного скрінінгу біологічних зразків у клінічних лабораторіях.

Опис:  Вміст металів у біологічних рідинах є одним з діагностичних показників серцево-судинної та репродуктивної систем діяльності внутрішніх органів і залоз. На сьогодні наявні суперечливі дані стосовно рівнів цих мікроелементів у сечі і сироватці крові пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, хронічними інфекційними процесами. Тому визначення таких металів, зокрема Zn, Cu і Ni, у біологічних рідинах є актуальною задачею клінічної аналітичної хімії. Розроблено модифіковані сорбенти і показано перспективність їхнього застосування як готових аналітичних форм для візуального тест-визначення Zn(II) i Cu(II) у сечі і сироватці крові та Ni(II) у слині. Завдяки простоті використання і задовільній правильності методики можуть бути використані для експресного скрінінгу біологічних зразків у клінічних лабораторіях.

Переваги та інновації:  *

Стадія готовності:  Доступна для демонстрації

Коментарі до стадії готовності:  *

Опис шуканого партнера:  Тип шуканого партнера: лікарні, науково-дослідницькі медичні заклади. Область діяльності партнера: діагностика показників серцево-судинної та репродуктивної систем діяльності внутрішніх органів і залоз Завдання, які стоять перед партнером: спільна R&D діяльність, розробка тест-систем.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору