Послуги університетуСпосіб одержання водню з композитів пористого кремнію


Резюме:  Пропозиція відноситься до технологій отримання водню з неорганічних матеріалів, які є складовою частиною галузей водневої енергетики та хімії кремнію. Він полягає у створенні твердотільних джерел молекулярного водню у вигляді таблеток на основі порошків пористого кремнію, силікагелю та каталізатору, забезпеченні тривалого виділення водню шляхом активації таблеток чистою водою у звичайних умовах, та відведенні продуктів реакції.

Опис:  Пропозиція відноситься до технологій отримання водню з неорганічних матеріалів, які є складовою частиною галузей водневої енергетики та хімії кремнію. Він полягає у створенні твердотільних джерел молекулярного водню у вигляді таблеток на основі порошків пористого кремнію, силікагелю та каталізатору, забезпеченні тривалого виділення водню шляхом активації таблеток чистою водою у звичайних умовах, та відведенні продуктів реакції.

Переваги та інновації:  Перевагою запропонованого способу є активація процесу виділення водню чистою водою при кімнатній температурі, без допоміжних реагентів. Спосіб не потребує складного обладнання. Всі складові процесу безпечні для людини та навколишнього середовища. Інші способи генерації водню з неорганічних матеріалів потребують нагрівання, додавання хімічних реактивів, застосування спеціалізованого обладнання.

Стадія готовності:  Пропозиція в стадії розробки

Коментарі стану прав інтелектуальної власності:  Технологія захищена патентом України (№А201107818 від 21.06.2011 р).

Опис шуканого партнера:  Тип шуканого партнера: інвестори, науково-дослідницькі та виробничі заклади з енергетичної галузі. Партнери, які були б зацікавлені у співпраці щодо створення Консорціуму для подачі пропозиції в рамках Програми «Горизонт-2020». Область діяльності партнера: отримання водню з неорганічних матеріалів, портативні джерела живлення малої потужності. Завдання, які стоять перед партнером: Спільна R&D діяльність, впровадження технології у виробництво. Допомога в підготовці та просуванні проекту в рамках програми «Горизонт-2020».

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова← Повернення до списку

Вгору