Послуги університетуПрограма підвищення кваліфікації "Радіаційна безпека при здійсненні окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії"


Резюме:  Програма навчально-наукового центру радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка "Радіаційна безпека при здійсненні окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії” розроблена для фахівців, які використовують джерела іонізуючого випромінювання в різних сферах, зокрема: медицина, наука, промисловість, виробництво, транспортування, митна служба, поводження з радіоактивними відходами тощо, у тому числі для міжнародних організацій, які працюють у цій сфері на території України.

Опис:  Програма навчально-наукового центру радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка "Радіаційна безпека при здійсненні окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії” розроблена для фахівців, які використовують джерела іонізуючого випромінювання в різних сферах, зокрема: медицина, наука, промисловість, виробництво, транспортування, митна служба, поводження з радіоактивними відходами тощо, у тому числі для міжнародних організацій, які працюють у цій сфері на території України. Мета розробки: З урахуванням чинного законодавства організація та проведення цього курсу пов’язана з підвищенням вимог центральних органів виконавчої влади (МОЗ України, Держатомрегулювання України тощо) до ліцензіатів, які проваджують діяльність в сфері використання ядерної енергії, що вимагає наявність високої кваліфікації персоналу та постійне ії підвищення. Програма розроблена відповідно до вимог ст. 7 Закону України „Про дозвільну діяльність в сфері використання ядерної енергії”, ст. 26, 81 Закону України „Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку”, Постанови Кабінету Міністрів від 06.12.00 за № 1782 „Про затвердження порядку ліцензування окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії” тощо та з урахуванням вимог МАГАТЕ у вказаній сфері діяльності.

Переваги та інновації:  Навчально-науковий центр радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка http://rb.univ.kiev.ua/ один з перших в державі більше 13 років успішно проводить підвищення кваліфікації фахівців з радіаційної безпеки, залучаючи експертів МАГАТЕ та найкращих фахівців з Держатомрегулювання України, МОЗ Україні, НАМН України, Інституту стратегічних досліджень при президентові України, Асоціації радіологів України тощо. Профільність підготовки ліценціатів та ії якість пов’язана з наявністю в програмі варіативних блоків. Також в програмі відображені новітні напрацюванню (з 2008 по 2014 р.р.) між Навчально-науковий центром радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Шведським регулюючим органом з радіаційної безпеки з проекту «Quality assurance and quality control in medical radiology». До процесу підвищення кваліфікації залучена сучасна база провідних установ України, зокрема: ДУ „Інститут ядерної медицини та променевої діагностики” НАМН України, онкологічна клініка „Інновація”, УДВП „Ізотоп”, „Кібер клініка Спіженка” що дає можливість ефективно проводити практичні заняття, використовуючи найкращі національні напрацювання та рекомендації МАГАТЕ. Відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008 за результатами проведення аудита підтверджено якість надання послуг та систему управління якістю Навчально-наукового центру радіаційної безпеки міжнародним сертифікатом від DQS GmbH.

Стадія готовності:  Вже на ринку

Опис шуканого партнера:  - Державні регулюючи органи з радіаційної безпеки; - університети та науково-дослідницькі центри, які здійснюють діяльність в сфері використання ядерної енергії; - міжнародні професійні об’єднання у зазначеній сфері.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору