Послуги університетуЕкономічно приваблива горюча суспензія з високою теплотою згорання


Резюме:  Горюча суспензія (новий тип палива) призначена для використання в дизельних і ракетних двигунах. Теплота згорання її складає (40…43) МДж/кг. Седиментаційна стійкість - не менше 6 місяців. Економічна привабливість визначається економією нафтопродуктів.

Опис:  Горюча суспензія (новий тип палива) призначена для використання в дизельних і ракетних двигунах. Теплота згорання її складає (40…43) МДж/кг. Седиментаційна стійкість - не менше 6 місяців. Економічна привабливість визначається економією нафтопродуктів.

Переваги та інновації:  Від відомих, що складаються з суміші подрібненого вугілля та води, чи вугілля з реологічною добавкою (суміші триполіфосфату натрію та сульфамеломінформальдегіду) та води, пропозиція відрізняється тим, що: 1. При зберіганні відомих суспензій у цистернах тривалий час горючі частинки осідають у воді, а при зниженні температури оточуючого середовища можливе замерзання суспензії, що виключене для палива, яке пропонується. 2. При використанні в аналогах вугільно-водяної суспензії, в камері згорання виникає водяна пара, що реагує з частинками вугілля. Утворюється водяний газ (СО+Н2), в результаті згорання якого виникає СО2 і пара Н2О. Крім того, енергія згорання антрациту (32,6-34,8) МДж/кг, бурого вугілля – 9,3 МДж/кг. При спалюванні вугільно-водяної суспензії теплота згорання знижується в 1,5-2 рази (в залежності від концентрації та сорту вугілля), чого не відбувається при використанні запропонованого палива. 3. Використання суспензії, що пропонується, не спричиняє корозії та абразивного зношування камери згорання, форсунок та труб, по яких вона перекачується. 4. Висока теплота згорання запропонованого палива та гарантована седиментаційна його стійкість, можливість зекономити нафтопродукти завдяки значному зменшенню в суспензії концентрації керосину та лігроїну, а також додаткове використання в ньому водню, без сумніву визначає переваги палива для використання в турбінах, дизельних або ракетних двигунах.

Стадія готовності:  Доступна для демонстрації

Опис шуканого партнера:  УКР НДІ Цивільного захисту (Україна); Інститут геохімії навколишнього середовища (Україна). Від партнерів очікуємо допомоги у виготовленні дослідно-промислової партії суспензії та оформлення документації про ефективність її працездатності.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору