Послуги університету



Нова технологія і устаткування для видалення сталевого дроту з використаних шин методом магнітного удару


Резюме:  Пропонується технологія та устаткування для відокремлення металевого корду від гуми в зношених автомобільних шинах методом магнітного удару. У порівнянні з іншими методами механічної переробки шин за пропонованою технологією спочатку відокремлюється метал, а потім перемелюється чиста гума. Відповідно, енергоспоживання та амортизація обладнання зменшені, отримуються чисті гума та метал, шини перероблюються без відходів.

Опис:  Пропонується технологія та устаткування для відокремлення металевого корду від гуми в зношених автомобільних шинах методом магнітного удару. У порівнянні з іншими методами механічної переробки шин за пропонованою технологією спочатку відокремлюється метал, а потім перемелюється чиста гума. Відповідно, енергоспоживання та амортизація обладнання зменшені, отримуються чисті гума та метал, шини перероблюються без відходів. Нове обладнання буде вбудована в технологічний ланцюжок "Збір зношених шин – Переробка шин – Ринок вторинної продукції". Нова система буде проводити попередню обробку шин в формі відокремлення високоякісних сталевого корду від гуми в шинах. Шматки високоякісні сталевого дроту будуть видалені, для продажу як сталевого брухту високої якості (новий продукт на ринку). Технологія одночасно забезпечуватиме істотну оптимізацію витрат на транспортування шин за рахунок більш ефективного заповнення контейнерів гумою. Метод відокремлення металу заснований на пропусканні імпульсів струму в дротах металевого корду в шинах. Витрати енергії на процес відокремлення складають близько 0,01 КВт/год на 1 кг ваги шини. Продуктивність технології та обладнання обмежені тільки ефективністю механічного устаткування, як частини виробничої лінії. Ефективність нової технології (оцінка): переробка за годину 300 шин середньою вагою 20 кг дає приблизно 5,4 тон гуми та 0,6 тонн високоякісного сталевого дроту або 0,6 ×260 $ (ціна однієї тони сталевий брухт) = $ 156 на годину.

Переваги та інновації:  • Використання нової технології забезпечує "видобуток" сталевого брухту високої якості на продаж. • Здешевлення подальшого транспортування та переробки шин. Збір і транспортування цілих зношених шин досить дорого через низьку ефективність заповнення об’єму для транспортування, а відсутність металу спрощує подальшу переробку шинної гуми. • Немає додаткових забруднень при використанні пропонованої технології, тому що технологія не використовує високотемпературні процеси та хімічні реагенти. • Технологія досить ефективна, наприклад, 10 000 тонн шин може бути перероблено за рік лише однієї одиницею технологічного обладнання, що дає близько 1000 тонн сталевого дроту або $ 260 000 додаткового прибутку від його продажу дроту. • Технологія та пристрій легко масштабуються, щоб відповідати ринку будь-якого розміру.

Стадія готовності:  Доступна для демонстрації

Опис шуканого партнера:  Тип шуканого партнера: інвестори, науково-дослідні та виробничі компанії в галузі переробки шин. Область діяльності партнера: створення обладнання для переробки шин, збір та транспортування зношених шин. Завдання, які стоять перед партнером: спільна R&D діяльність, тестування обладнання, виготовлення промислового обладнання, організація виробництва.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити



	

Завантажити пропозицію on-line.





← Повернення до списку

Вгору