Послуги університетуЕкспертиза з якості води та екологічної безпеки речовин, що використовуються в сільському і комунальному господарстві


Резюме:  У складі ННЦ «Інститут біології» функціонує Діагностична лабораторія. Свідоцтво про атестацію №ПТ-368/14 від 29.10.2014 р. Пропонуються послуги з 1. Визначення якості води за ДСТУ 7525:2014. Вода питна. Вимоги та методи контролювання якості 2. Визначення екологічної придатності мінеральних добрив. 3. Визначення ефективності інсектицидів, регуляторів розвитку та репелентів. 4. Оцінка токсичності речовин, що використовуються в сільському і комунальному господарстві.

Опис:  У складі ННЦ «Інститут біології» функціонує Діагностична лабораторія. Свідоцтво про атестацію №ПТ-368/14 від 29.10.2014 р. Пропонуються послуги з 1. Визначення якості води за ДСТУ 7525:2014. Вода питна. Вимоги та методи контролювання якості 2. Визначення екологічної придатності мінеральних добрив. 3. Визначення ефективності інсектицидів, регуляторів розвитку та репелентів. 4. Оцінка токсичності речовин, що використовуються в сільському і комунальному господарстві.

Переваги та інновації:  • висока якість обслуговування, • багатий досвід, що охоплює весь робочий процес експертизи, • використання перевірених лабораторних підходів, • низька вартість послуг.

Стадія готовності:  Доступна для демонстрації

Опис шуканого партнера:  Тип шуканого партнера: державні організації, інвестори, науково-дослідні та виробничі компанії, що працюють в сільському і комунальному господарстві та в галузі охорони навколишнього середовища. Область діяльності партнера: виробнича діяльність в сільському і комунальному господарстві, охорона навколишнього середовища. Завдання, які стоять перед партнером: експертна оцінка якості води та речовин, що використовуються в сільському і комунальному господарстві.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору