Послуги університетуСпосіб та побутовий пристрій для очищення і структурування води


Резюме:  Спосіб очищення та структурування води полягає в її заморожуванні в ємності і розморожуванні чистого льоду. При цьому заморожування води зупиняють, коли досягає наперед заданої величини електроопір ділянки льоду, що прилягає до поверхні води з домішками. Воду з домішками виливають з ємності до її заморожування, лід розтоплюють теплом навколишнього середовища і одержують чисту воду, яку додатково молекулярно структурують, пропускаючи її ламінарним потоком через капіляри.

Опис:  Спосіб очищення та структурування води полягає в її заморожуванні в ємності і розморожуванні чистого льоду. При цьому заморожування води зупиняють, коли досягає наперед заданої величини електроопір ділянки льоду, що прилягає до поверхні води з домішками. Воду з домішками виливають з ємності до її заморожування, лід розтоплюють теплом навколишнього середовища і одержують чисту воду, яку додатково молекулярно структурують, пропускаючи її ламінарним потоком через капіляри. Пристрій для очищення води одноразовим заморожуванням, має стандартну поліетиленову ємність з пробкою внизу, а на нижню частину ємності одягнуто теплоізолюючу оболонку. В пробку вмонтовано: а) два рухомі вздовж вісі ємності посріблені електроди для вимірювання електроопору льоду, робочі ділянки яких знаходяться у воді на висоті, до якої заплановано заморожувати воду з можливістю вморожування ділянок в лід, а кінці провідників електродів приєднані до омметра; б) трубку з діамагнітного матеріалу і запірним краном для випуску чистої води, заповнену, наприклад, капроновими волокнами з металевим, наприклад, срібним покриттям і графітовими волокнами, що електроконтактують між собою і розташовані паралельно вісі трубки, на якій зовні укріплено магніт. Пристрій забезпечує очищення питної води та відділення чистої води, корисної для здоров’я, від води, шкідливої для здоров’я.

Переваги та інновації:  - зручність використання пристрою в домашніх побутових умовах; - простота виготовлення пристрою та ефективність очищення води від мікроорганізмів; - корисніше за кип’ятіння молекулярне структурування води шляхом пропускання її крізь капіляри.

Стадія готовності:  Доступна для демонстрації

Опис шуканого партнера:  Інститут геохімії навколишнього середовища (Україна). Від партнерів очікуємо допомоги у виготовленні креслень та конструкторської документації для пристрою.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору