Послуги університетуМалогабаритний голографічний інтерферометр (МГІ) для визначення залишкових напружень


Резюме:  Пропонуються малогабаритний голографічний інтерферометр для тестування обладнання та об’єктів різного спрямування і попередження можливих аварій, що ведуть до забруднення атмосфери, водяних і земельних ресурсів, виливу шкідливих речовин на природу Землі і життя людей.

Опис:  Пропонуються малогабаритний голографічний інтерферометр для тестування обладнання та об’єктів різного спрямування і попередження можливих аварій, що ведуть до забруднення атмосфери, водяних і земельних ресурсів, виливу шкідливих речовин на природу Землі і життя людей. Призначенням МГІ є визначення у «польових» умовах величини і напрямків залишкових напружень у металевих, пластмасових) деталях конструкцій, які використовуються у нафто- і газовидобувних галузях (вишки, трубопроводи, резервуари зберігання, тощо); аерокосмічній та інших транспортних галузях (залізничному, авто, надводному і підводному транспорті); гідро-, тепловій, атомній енергетиці; хімічній та інших шкідливих для довкілля промисловостях.

Переваги та інновації:  • Можливість роботи безпосередньо на об’єктах • Простота використання • Малогабаритність

Стадія готовності:  Доступна для демонстрації

Опис шуканого партнера:  Тип шуканого партнера: підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій, транспортні організації, підприємства нафто/газової галузі, будівельні компанії. Завдання, які повинні бути виконані: тестування обладнання та об’єктів різного спрямування і попередження можливих аварій.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору