Послуги університетуПрограмний комплекс для створення ефективних схем дренажу підтоплених територій та населених пунктів


Резюме:  Пропонується програмно-моделюючий комплекс для створення ефективних схем дренажу підтоплених територій та населених пунктів.

Опис:  Пропонується програмно-моделюючий комплекс для створення ефективних схем дренажу підтоплених територій та населених пунктів. Комплекс дозволяє розрахувати обсяг відбору води кожною з дренажних свердловин вертикального дренажу з зануреними насосами для підтримки поверхні грунтових вод на нормативному рівні впродовж всього періоду експлуатації. У результаті використання комплексу було встановлено обсяг відбору води дренажними свердловинами, необхідний для підтримки нормативного рівня вільної поверхні грунтових вод на підтоплених ділянках міста Ржищева. Знайдена модельним шляхом вільна поверхня грунтових вод дозволяє контролювати (шляхом її порівняння з даними спостережень за станом грун-тових вод) дію дренажу протягом усього часу експлуатації дренажної системи. Також можна розраховувати регламент включення дренажних насосів залежно від рівня води в спостережних свердловинах системи моніторингу

Переваги та інновації:  • Програмний комплекс може використовуватися для створення, планування та оптимізації роботи існуючої дренажної системи в зонах підтоплення, для планування додаткових заходів щодо зниження рівня підземних вод на території міст. Використання програмного комплексу дозволить підтримувати допустимий рівень грунтових вод з мінімальними витратами електроенергії на роботу дренажних свердловин, а при необхідності дати рекомендації з розширення дренажної системи. • Підтримання допустимого рівня грунтових вод дозволить запобігти руйнуванню промислових, житлових і екологічно небезпечних об'єктів, а також поліпшить екологічний стан прилеглих територій шляхом уповільнення процесів заболочування, еродованості та засолення.

Стадія готовності:  Вже на ринку

Опис шуканого партнера:  міські комунальні господарства, державні та місцеві організації з охорони навколишнього середовища та природокористування, що задіяні в контролі та запобіганню підтоплення територій.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору