Послуги університетуНові стратегії протипаводкового захисту річок Карпатського регіону з урахуванням змін клімату та вимог Директив ЄС


Резюме:  Карпатський регіон належить до одного з найбільш паводконебезпечних у Європі. Підписання політичної та економічної частин Угоди про асоціацію України з ЄС забов’язує трансформувати національне законодавство, в тому числі і у секторі водного господарства. Це висуває нові вимоги до управління водними ресурсами та протипаводкового захисту.

Опис:  Карпатський регіон належить до одного з найбільш паводконебезпечних у Європі. Підписання політичної та економічної частин Угоди про асоціацію України з ЄС забов’язує трансформувати національне законодавство, в тому числі і у секторі водного господарства. Це висуває нові вимоги до управління водними ресурсами та протипаводкового захисту. Пропонується науково-технічна розробка - формування нових підходів та методів протипаводкового захисту річок Українських Карпат в умовах кліматичних змін та з урахуванням вимог “водних” Директив ЄС Завдання: • Аналіз та узагальнення існуючих підходів до руслорегулювання гірських та передгірських річок. • Розроблення нових принципів застосування схем руслорегулювання (баражування, розширення водопропускних коридорів, польдери, біологічні заходи тощо). • Створення прогнозних оцінок (сценаріїв) коливань опадів та водності річок як ймовірних умов виникнення паводків. • Впровадження екологічних підходів у системі протипаводкового захисту територій. • Адаптація, оптимізація та реалізація підходів і методів руслорегулювання на річках Карпат з урахуванням вимог Водної Рамкової та Паводкової Директив ЄС. • Обґрунтування стратегії та закладання системи протипаводкового моніторингу річок з урахуванням вітчизняних розробок та положень Європейських Директив.

Переваги та інновації:  • Досвід робіт з річками Карпат більше 20 років • Наявність власного гідрометричного, геодезичного обладнання та програмного забезпечення

Стадія готовності:  Пропозиція в стадії розробки

Опис шуканого партнера:  Державні та місцеві органи влади, профільні управління Міністерства екології та природних ресурсів, що задіяні в контролі стану та протипаводковому захисті річок, регіональні підрозділи Державного водного агентства України, екологічні підрозділи водної політики країн ЄС.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору