Послуги університетуТехнологія виготовлення композитів на основі сполук, що не мають спільного розчинника


Резюме:  Пропонуємо технологію виготовлення композитів на основі молекулярних сполук, що не мають спільного розчинника, для елементів наноелектроніки, оптоелектроніки, альтернативних джерел енергії, фармацевтики.

Опис:  Пропонуємо технологію виготовлення композитів на основі молекулярних сполук, що не мають спільного розчинника, для елементів наноелектроніки, оптоелектроніки, альтернативних джерел енергії, фармацевтики. Розроблена вітчизняна технологія – модифікація газофазного способу виготовлення композитів на основі декількох сполук, що не мають спільного розчинника, при якому компоненти переводять окремо в газову фазу та транспортують до поверхні носія. Особливістю модифікації є те, що найбільш нестійкий компонент в газовій фазі перебуває у вигляді мікрокрапель розчину. Композити можуть бути використані в системах захисту та аналізу інформації, альтернативної енергетики та фармацевтики. Суміжна галузь застосування – створення функціональних покриттів жорстких конструкцій для зменшення можливості їх локації в оптичному діапазоні опромінення. Технологія дозволяє створювати функціональні середовища, що містять до п’яти різнорозчинних фаз. Розмір вкраплень фази – від нанорозмірів до 10-5 м. Товщина середовища до 1 мкм. Університет має багаторічний досвід у науково-дослідній сфері щодо технологій функціональних середовищ (патент та більше 10 наукових статей). Технологія захищена патентом України 2012 року. Університет шукає партнерів для спільної розробки технології та адаптації її до практичних вимог.

Переваги та інновації:  Перевагою технології є можливість використовувати запропонованої технології для створення різних композитів, у тому числі з унікальними властивостями, такими як збільшення ефективності фотоструму в сонячних елементах або підвищеної біологічної активності медичних препаратів.

Стадія готовності:  У процесі розробки / лабораторні випробування

Опис шуканого партнера:  Тип шуканого партнера: інвестори, науково-дослідні та виробничі компанії з галузі наноелектроніки, оптоелектроніки, розробки альтернативних джерел енергії, розробки та виробництва фармацевтичної продукції. Область діяльності партнера: R&D діяльність, створення виробництв та розробка елементів та комплектуючих для нанотехнології або фармацевтичної продукції. Завдання, які стоять перед партнером: спільна R&D діяльність, тестування обладнання, виготовлення промислових зразків мікро- або наноелементів та комплектуючих, організація виробництва.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору