Послуги університетуБагатошарове плівкове покриття для зменшення відбиття світла


Резюме:  Пропонується науково-дослідна розробка щодо створення покриття твердотільних конструкцій для мінімізації їх коефіцієнтів відбиття електромагнітних хвиль у оптичному діапазоні.

Опис:  Пропонується науково-дослідна розробка щодо створення покриття твердотільних конструкцій для мінімізації їх коефіцієнтів відбиття електромагнітних хвиль у оптичному діапазоні. Використовується структура з тонких багатошарових плівкових покриттів на полімерній основі з використанням нанокомпозитів для зменшення відбиття електромагнітних хвиль оптичного діапазону та корекції індикатриси розсіювання світла. Метою роботи було зменшення можливості індикації та цільонаведення за допомогою оптичних радарів при визначенні координат великогабаритних об’єктів та механізмів. В результаті виконання робіт було проведено відповідні дослідження та створено зразки (24*36 мм) з трьохшаровою плівкою на основі полімерних сполук нанесених на металізований струмопровідний шар, розміщений на недеформовану скляну підкладинку. Товщина полімерного покриття була в межах 3 – 5 мкм. Зміна оптичної густини шарів забезпечувалася зміною концентрації сенсибілізуючих домішок. Оптична густина шарів зростала при віддаленні від вільної поверхні. На вільній поверхні створювалася хаотична деформація за рахунок нанесення поверхневого електричного заряду та наступного підігріву до температури плавлення. Нанесення покриттів забезпечувало зменшення коефіцієнту відбиття на 30 – 40 % (в залежності від довжини світлової хвилі). Оптичні виміри проводилася на базі заводу Арсенал (м.Київ).

Переваги та інновації:  *

Стадія готовності:  Доступна для демонстрації

Опис шуканого партнера:  Науково – дослідницькі організації та випускаючі підприємства, що займаються розробкою та створенням покриттів твердо тільних конструкцій для мінімізації їх коефіцієнтів відбиття електромагнітних хвиль у оптичному діапазоні.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору