Послуги університетуТермохромний композит на силіконовій основі


Резюме:  Розроблено термохромний композит на основі силікону, що здатен змінювати свій колір з рожево-червоного на тілесно-білий при температурі близько 30°С. Унікальною властивістю даного матеріалу є здатність змінювати колір за температур, близьких до температури людського тіла. Дія композиту є оборотною, тобто колір повертається при охолодженні на повітрі або під проточною водою. Крім того, завдяки пластичності, властивій силіконам, матеріал може бути легко сформований у вироби різної форми (застигання в’язкого вихідного матеріалу у композит відбувається протягом 24 – 48 годин). Необхідно відзначити, що матеріал є нетоксичним та легко піддається обробці. Також композит є стійким до дії сонячного світла та термічно стійким до 80°С.

Опис:  Розроблено термохромний композит на основі силікону, що здатен змінювати свій колір з рожево-червоного на тілесно-білий при температурі близько 30°С. Унікальною властивістю даного матеріалу є здатність змінювати колір за температур, близьких до температури людського тіла. Дія композиту є оборотною, тобто колір повертається при охолодженні на повітрі або під проточною водою. Крім того, завдяки пластичності, властивій силіконам, матеріал може бути легко сформований у вироби різної форми (застигання в’язкого вихідного матеріалу у композит відбувається протягом 24 – 48 годин). Необхідно відзначити, що матеріал є нетоксичним та легко піддається обробці. Також композит є стійким до дії сонячного світла та термічно стійким до 80°С.

Переваги та інновації:  Термохромний композит є відносно дешевим матеріалом, який може мати широкий спектр практичного застосування, наприклад: • Мітки, що змінюють колір при нагріванні: кухонний посуд, контейнери для їжі та напоїв; • Мітки умов зберігання: упаковки з ліками, харчовими продуктами; • Мітки на механізмах, що можуть перегріватись (напр., двигуни); • Термохромна гума (фрагменти шин, прокладки, герметики); • Іграшки, що змінюють колір (напр., для дитячих ванн).

Стадія готовності:  Прототип доступний для демонстрації

Опис шуканого партнера:  Потенційними партнерами можуть бути промислові підприємства, інвестори, які сприятимуть впровадженню термохромних силіконів у промислове виробництво.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору