Послуги університетуКерамічні термо- та вологостійкі електретні матеріали


Резюме:  Керамічні термо- та вологостійкі електретні матеріали із потенціалом зовнішнього електричного поля до 1000 В, стабільністю потенціалу зовнішнього електричного поля у часі не менше 1 року, робочим інтервалом температур до 400С та робочим інтервалом вологості оточуючого середовища до 50 – 70 % відносної вологості для використання в джерелах постійного електричного поля, вимірювальній техніці, виробництві мікрофонів, телефонів, датчиків вібрації, деформації і тиску, малопотужних генераторів змінного струму.

Опис:  Керамічні термо- та вологостійкі електретні матеріали із потенціалом зовнішнього електричного поля до 1000 В, стабільністю потенціалу зовнішнього електричного поля у часі не менше 1 року, робочим інтервалом температур до 400С та робочим інтервалом вологості оточуючого середовища до 50 – 70 % відносної вологості для використання в джерелах постійного електричного поля, вимірювальній техніці, виробництві мікрофонів, телефонів, датчиків вібрації, деформації і тиску, малопотужних генераторів змінного струму. Є в наявності лабораторне обладнання для отримання полікристалічного порошку для виготовлення електретної кераміки. Матеріали захищені Патентами України на винаходи № 9058, та № 18310.

Переваги та інновації:  • Вироби із запропонованого матеріалу є довгодіючим джерелом постійного електричного поля для приладів, які працюють в умовах підвищених температур та вологості без зовнішнього живлення. • За термо- та вологостійкістю потенціалу зовнішнього електричного поля запропоновані матеріали значно перевищують відповідні відомі матеріали.

Стадія готовності:  Пропозиція в стадії розробки

Коментарі стану прав інтелектуальної власності:  Матеріали захищені Патентами України на винаходи № 9058, та № 18310.

Опис шуканого партнера:  • Науково-дослідна організація та промисловість • Успішне впровадження розроблених, запатентованих і випробуваних керамічних термо- та вологостійких електретних матеріалів у промислове виробництво потребує доопрацювання конкретного технологічного ланцюга, а також складання відповідного бізнес-плану і ТУ на виробництво різних видів виробів із цих матеріалів.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору