Послуги університетуМоделювання польоту ЛА для тестування бортового обладнання


Резюме:  Програмний інструментарій для комп'ютерного моделювання параметрів руху літального апарату (ЛА) з 3D- та 2D-візуалізацією. Задання вхідних параметрів зміни кутів Крилова та швидкості за допомогою джойстіка. Вивід розрахункових параметрів на зовнішній порт згідно наданої специфікації.

Опис:  Програмний інструментарій для комп'ютерного моделювання параметрів руху літального апарату (ЛА) з 3D- та 2D-візуалізацією. Задання вхідних параметрів зміни кутів Крилова та швидкості за допомогою джойстіка. Вивід розрахункових параметрів на зовнішній порт згідно наданої специфікації.

Переваги та інновації:  Сумісний з протоколом обміну даними бортового обладнання літальних апаратів вітчизняного виробництва. Існуюча версія розповсюджується безкоштовно. Комерціалізація наступних версій залежить від наявності фінансування розробок.

Стадія готовності:  Доступна для демонстрації

Опис шуканого партнера:  Фізико-математичні наукові заклади НАНУ, конструкторські бюро. Завдання які повинні бути виконані партнером Надійність, вигідні фінансові пропозиції, чітке уявлення – що він хоче отримати від можливої співпраці.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору