Послуги університетуПакет МДС («Моделювання динамічних систем»)


Резюме:  Універсальний програмний інструментарій для підготовки та проведення обчислювальних експериментів з математичними моделями.

Опис:  Універсальний програмний інструментарій для підготовки та проведення обчислювальних експериментів з математичними моделями.

Переваги та інновації:  Мультиплатформений, допускає проведення обчислень з довільною точністю, містить відладчик. З відкритими кодами, допускає проведення паралельних обчислень з використанням кластерів. Безкоштовна ліцензія GNU GPL. Існуюча версія розповсюджується безкоштовно. Комерціалізація наступних версій залежить від наявності фінансування розробок.

Стадія готовності:  Доступна для демонстрації

Коментарі до стадії готовності:  Пакет МДС реалізований (версія 6, рисунок) та розміщений в Internet: http://www.mss.unicyb.kiev.ua/MSSresources/opensource/. Пакет був представлений на міжнародних конференціях.

Опис шуканого партнера:  Пакет МДС може бути використаний у фізико-математичних наукових закладах НАНУ, фізико-математичних факультетах ВНЗ України. Завдання які повинні бути виконані партнером Надійність, вигідні фінансові пропозиції, чітке уявлення – що він хоче отримати від можливої співпраці.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору