Послуги університетуПакет програм "Чисельна процедура знаходження простих максимально точних багатовимірних сплайн-функцій, що моделюють функціональні закономірності в даних багатофакторних експериментів"


Резюме:  Побудова точної чи наближеної максимально стійкої моделі на основі довільного набору багатовимірних точок.

Опис:  Інновації, що пропоную: Побудова точної чи наближеної максимально стійкої моделі на основі довільного набору багатовимірних точок. Адаптивне налаштування моделі на різні види даних, яке дає можливість відтворювати як неперервні, так і розривні поверхні, що дозволяє працювати, практично, з будь-яким набором даних виду: багатовимірний вектор "входу" та відповідна йому скалярна величина "на виході". І знаходити відповідь на запитання: чи є достатньо точна функціональна закономірність в наборі оброблюваних даних, така, що похибки її наближення на всьому наборі точок не виходять за деяку знайдену найменшу межу. А після цього – прогнозувати поведінку модельованого процесу і знаходити його найкращі та найгірші стани.

Переваги та інновації:  • Проста та універсальність підходу до побудови моделей та роботи з ними в процесі обробки довільної багатовимірної інформації. • В результаті – максимально автоматизована, проста, зрозуміла обробка результатів багатофакторного експерименту з підтримкою моно та діалогового режиму роботи. • Модель – досить рідкісна: багатовимірна сплайн-функція на довільній сітці побудови з оригінальними особливостями, тобто має свої специфічні ноу-хау, які підвищують іі універсальність і більше ніде не використовуються. • Пропонована технологія показала себе достатньо швидкою, стійкою та ефективною на даних реальних вимірів природних процесів.

Стадія готовності:  У процесі розробки / лабораторні випробування

Опис шуканого партнера:  В усіх науково-дослідних установах. Наприклад, в металургії для пошуку оптимальних сплавів з заданими критеріями, в медицині при підборі найкращих співвідношень складових компонент для лікувальної суміші. Завдання які повинні бути виконані партнером Надійність, вигідні фінансові пропозиції, чітке уявлення – що він хоче отримати від можливої співпраці; мати набір даних виду: багатовимірний вектор "входу" та відповідна йому скалярна величина "на виході".

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору