Послуги університетуЦифрова обробка зображень банкнот


Резюме:  Цифрова обробка зображень банкнот використовується для розв'язання задач розпізнавання номіналу банкноти та перевірки її дійсності. Цей процес поділяється на декілька етапів, які пов'язані з якістю оптичного обладнання й умовами сканування зображення банкноти.

Опис:  Цифрова обробка зображень банкнот використовується для розв'язання задач розпізнавання номіналу банкноти та перевірки її дійсності. Цей процес поділяється на декілька етапів, які пов'язані з якістю оптичного обладнання й умовами сканування зображення банкноти.

Переваги та інновації:  • Ряд розроблених алгоритмів представляє суттєвий алгоритмічний інтерес і може бути використаний в розробці широкого спектру практичних задач. • Частково розроблені алгоритми дублюють існуючі в світі подібні розробки (але з специфічною алгоритмічною реалізацією). • Досить швидка програмна реалізація алгоритмів, яка дозволяє їх використовувати в детекторах грошових банкнот, що працюють в режимі реального часу.

Стадія готовності:  Доступна для демонстрації

Коментарі до стадії готовності:  Алгоритми реалізовано і детально описано на псевдокоді, результати їх роботи представлено на рисунку. Дані алгоритми лягли в основу детектору грошових банкнот, розробленому на державному підприємстві – заводі "Арсенал".

Опис шуканого партнера:  Фінансові, банкові установи, в системах аутентифікації грошових банкнот. Завдання які повинні бути виконані партнером Надійність, вигідні фінансові пропозиції, чітке уявлення – що він хоче отримати від можливої співпраці.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору