Послуги університетуПрограмно-алгоритмічне забезпечення для виявлення змін на аерофотознімках


Резюме:  Розроблено ряд нових алгоритмів фільтрації, сегментації, векторизації, верифікації аерознімків. Дані алгоритми можна використовувати для ефективної попередньої обробки аерознімків.

Опис:  Розроблено ряд нових алгоритмів фільтрації, сегментації, векторизації, верифікації аерознімків. Дані алгоритми можна використовувати для ефективної попередньої обробки аерознімків.

Переваги та інновації:  • Ряд розроблених алгоритмів представляє суттєвий практичний інтерес і може бути використаний в розробці широкого спектру прикладних задач. • Розроблені алгоритми сегментації та векторизації є новими і в порівнянні зі світовими аналогами по багатьом характеристикам є кращими, що описано у відповідних наукових роботах авторів. • Досить ефективна попередня обробка аерознімків, яка дозволяє перейти від даних в вигляді растрових зображень до якісних об'єктів.

Стадія готовності:  Доступна для демонстрації

Опис шуканого партнера:  Установи, що працюють з аерофотоінформацією та GIS-системами. Завдання які повинні бути виконані партнером Надійність, вигідні фінансові пропозиції, чітке уявлення – що він хоче отримати від можливої співпраці.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору