Послуги університетуЦифрова обробка зображень, отриманих з теплового сканера


Резюме:  Розроблені алгоритми цифрової обробки зображень застосовано для задачі пошуку іншорідних об'єктів в зображенні, отриманому при скануванні людини пасивним тепловим сканером. Реалізовано тестову систему, яка може працювати у реальному режимі часу.

Опис:  Розроблені алгоритми цифрової обробки зображень застосовано для задачі пошуку іншорідних об'єктів в зображенні, отриманому при скануванні людини пасивним тепловим сканером. Реалізовано тестову систему, яка може працювати у реальному режимі часу.

Переваги та інновації:  Пасивний тепловий сканер має такі переваги: простота в використанні, відсутність шкоди здоров'ю при роботі в потоці людей. Разом з розробленою системою обробки інформації виріб представляє значний комерційний інтерес. Фізичний пристрій не має відповідних світових аналогів. Дозволяє отримувати інформацію в ситуаціях, недоступних іншим приладам, при інтенсивному використанні достатньо швидко окупається.

Стадія готовності:  Доступна для демонстрації

Коментарі до стадії готовності:  Існує тестова система, яку необхідно далі розвивати (рисунок). Система демонструвалася розробниками пристрою на міжнародних зустрічах.

Опис шуканого партнера:  Установи, що пов'язані з таможнею, пасивним спостереженням, боротьбою з тероризмом. Завдання які повинні бути виконані партнером Надійність, вигідні фінансові пропозиції, чітке уявлення – що він хоче отримати від можливої співпраці.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору