Послуги університетуOnline програма перевірки практичних знань Index


Резюме:  Програмний комплекс Індекс включає систему автоматичної перевірки задач вербально-статичного типу зі змінним числовим наповненням, що повністю усуває викладача від перевірки фактичних відповідей і залишає йому можливість спостереження та аналізу роботи системи як в плані індивідуальних показників, так і інтегральних.

Опис:  Програмний комплекс Індекс включає систему автоматичної перевірки задач вербально-статичного типу зі змінним числовим наповненням, що повністю усуває викладача від перевірки фактичних відповідей і залишає йому можливість спостереження та аналізу роботи системи як в плані індивідуальних показників, так і інтегральних. Відповіді завдань можуть бути представлені (і відповідно автоматично перевірені) в усіх сучасних форматах: строковий, числовий, вербальний, функціональний, співвідношення та інші. В створену оболонку нескладно додавати нові курси (розділи, дисципліни) як гуманітарних, так і природничих напрямків. Адміністратор та модератори мають доступ до детальної статистики учасників, статистик задач, а самі учасники мають доступ лише до власної статистики основної загальної статистики по кожній дисципліні та інтегральній статистиці по усіх курсах Порівняння із світовими аналогами: На сучасному ринку існує чимало систем дистанційного навчання на онлайн перевірки знань (moodle, coursera,…) але програму Індекс вирізняє невеликий об’єм дистрибутиву, легкість установки на сервер, можливість за необхідності додавати нові програмні модулі.

Переваги та інновації:  Економічна привабливість розробки для просування на ринок, впровадження та реалізації, показники, вартість: Оскільки для розробки не використовувались комерційні продукти, це дає змогу використовувати систему в навчальному процесі без використання ліцензійних комерційних продуктів та відповідних фінансових витрат.

Стадія готовності:  Пропозиція в стадії розробки

Коментарі до стадії готовності:  програма знаходиться в стадії дослідної експлуатації за адресою http://indexator.pp.ua В оболонці функціонують наступні розділи: теорія ймовірностей, загальна логіка, математична статистика, математичній аналіз, програмування. Кожний розділ поступово наповнюється завданнями. На сьогодні в Індексі студентами факультету кібернетики розв’язано біля 10000 людино-задач.

Опис шуканого партнера:  *

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору