Послуги університетуБагатоканальні блоки фільтрів мікрохвильового діапазону


Резюме:  Багатоканальні блоки фільтрів (мультиплексори і демультиплексори) – це пристрої подвійного призначення для телекомунікаційних та радіолокаційних систем мікрохвильового діапазону, які працюють в режимі реального часу з надширокосмуговими складними сигналами.

Опис:  Багатоканальні блоки фільтрів (мультиплексори і демультиплексори) – це пристрої подвійного призначення для телекомунікаційних та радіолокаційних систем мікрохвильового діапазону, які працюють в режимі реального часу з надширокосмуговими складними сигналами. Пропонується розробка нового продукту - багатоканального фільтра на основі магнітостатичних хвиль (МСХ) в епітаксіальних плівках залізо-ітрієвого гранату (ЗІГ), що має наступні принципово важливі властивості: а) одночасна обробка сигналів, що передаються по великій кількості частотних каналів; б) можливість визначення частоти кожного з сигналів з заданою роздільною здатністю; в) здатність реєстрації одноімпульсних сигналів і вимірювання їх параметрів. Новий продукт може бути використаний для частотної селекції та аналогової обробки сигналів в приймальній або передавальній апаратурі та у вимірювальній техніці надвисоких частот.

Переваги та інновації:  1. Робочі частоти МСХ пристроїв лежать в діапазоні 1-20 ГГц, при тому, що починаючи з частоти 2 ГГц, використовувати пристрої на поверхневих акустичних хвилях практично неможливо через занадто великі втрати. Запропоновані фільтри дозволяють виконати аналогову обробку сигналів безпосередньо на мікрохвильових частотах (без додаткового перетворення частоти). 2. Малі довжини хвиль (100-1000 мкм) дозволяють зробити МСХ пристрої компактними. 3. МСХ пристрої є планарними та сумісними з гібридними і інтегральними надвисокочастотними схемами. 4. Робочі частоти фільтрів на МСХ перебудовуються магнітним полем, крім того, в залежності від конструкції, МСХ пристрої можуть мати невзаємні властивості.

Стадія готовності:  Прототип доступний для демонстрації

Опис шуканого партнера:  Тип шуканого партнера: Інвестори, науково-дослідні та виробничі компанії, що займаються розробкою та виготовленням моніторингових, телекомунікаційних та радіолокаційних систем мікрохвильового діапазону. Партнери, які були б зацікавлені у співпраці щодо створення Консорціуму для подачі пропозиції в рамках Програми «Горизонт-2020». Завдання які повинні бути виконані партнером: виробництво багатоканальних мікрохвильових фільтрів, спільна R&D діяльність, тестування та впровадження багатоканальних мікрохвильових фільтрів на ринку. Допомога в підготовці та просуванні проекту в рамках програми «Горизонт-2020».

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору