Послуги університетуАктуарна модель довгострокових прогнозів населення України


Резюме:  Розроблена комп’ютерна модель прогнозу балансу Пенсійного фонду і населення України по віковим і статевим групам до 2060 року . Для цього були розроблені структура моделі, методи та алгоритми розрахунку конкретних економічних показників України. Результатом є комп’ютерна модель, написана на мові VBA в середовищі EXCEL, яка дає реальні прогнози балансу Пенсійнго фонду і багатьох інших важливих показників економіки України.

Опис:  Розроблена комп’ютерна модель прогнозу балансу Пенсійного фонду і населення України по віковим і статевим групам до 2060 року . Для цього були розроблені структура моделі, методи та алгоритми розрахунку конкретних економічних показників України. Результатом є комп’ютерна модель, написана на мові VBA в середовищі EXCEL, яка дає реальні прогнози балансу Пенсійнго фонду і багатьох інших важливих показників економіки України.

Переваги та інновації:  Економічна привабливість розробки для просування на ринок, впровадження та реалізації, показники, вартість: одна з початкових версій моделі впроваджена в Пенсійному фонді України. Галузі, міністерства, відомства, підприємства, організації, де можуть бути реалізовані результати розробки: Міністерство фінансів України, Міністерство праці та соціальної політики України, Міністерство економіки України, страхові компанії, приватні пенсійні фонди, компанії по управлінню активами.

Стадія готовності:  Готове до впровадження

Коментарі до стадії готовності:  одна з версій впроваджена в Пенсійному фонді України.

Опис шуканого партнера:  Пропозиції по співробітництву для інвесторів: фінансування робіт по адаптації моделі до вимог і потреб конкретного інвестора.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору