Послуги університетуДіелектричне дзеркало зі стабілізованою фазовою анізотропією для лазерного гіроскопа


Резюме:  Авторами розроблено багато оптичних покриттів різних типів. В тому числі було запропоноване діелектричне дзеркало для кільцевого лазера. Пристрій захищений авторським свідоцтвом СРСР 1986 року.

Опис:  Авторами розроблено багато оптичних покриттів різних типів. В тому числі було запропоноване діелектричне дзеркало для кільцевого лазера. Пристрій захищений авторським свідоцтвом СРСР 1986 року.

Переваги та інновації:  При використанні кільцевого лазера в лазерному гіроскопі точність вимірів гіроскопа залежить від стабільності фазової анізотропії (різниці фаз між p- та s- компонентами відбитого від дзеркала лазерного випромінювання) кожного з дзеркал лазерного резонатора. Найбільш суттєвою є залежність фазової анізотропії дзеркал від температури. У відомих багатошарових діелектричних дзеркал залежність фазової анізотропії від температури є суттєвою. У запропонованому діелектричному дзеркалі залежність фазової анізотропії дзеркал від температури можна зробити як завгодно малою, що підвищує точність вимірів лазерного гіроскопа.

Стадія готовності:  Вже на ринку

Опис шуканого партнера:  Підприємство, що виготовляє лазерні гіроскопи. Ми можемо дослідити властивості дієлектричних шарів, що виготовлені на устаткуванні замовника, а потім на основі результатів цих досліджень розрахувати для цієї технології виготовлення діелектричних шарів конструкцію діелектричного дзеркала, що має практично нульову залежність фазової анізотропії від температури.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору