Послуги університетуПристрій для безконтактного контролю шорсткості поверхні паперу в процесі його виробництва


Резюме:  Запропоновано оптичний пристрій для безконтактного контролю шорсткості поверхні паперової стрічки в процесі виробництва паперу. Прилад встановлюється біля паперовоі стрічки, що рухається, й може в будь-який момент виміряти її шорсткість. Пристрій захищений авторським свідоцтвом СРСР №1685129 від 15.06.1991р. та патентом України №97041954 від 30.10.1998р.

Опис:  Запропоновано оптичний пристрій для безконтактного контролю шорсткості поверхні паперової стрічки в процесі виробництва паперу. Прилад встановлюється біля паперовоі стрічки, що рухається, й може в будь-який момент виміряти її шорсткість. Пристрій захищений авторським свідоцтвом СРСР №1685129 від 15.06.1991р. та патентом України №97041954 від 30.10.1998р.

Переваги та інновації:  Методи, що використовуються для вимірювання шорсткості (гладкості) паперу у паперовій промисловості засновані на механічному принципі тертя, є контактними і таким чином фактично частково спотворюють результати вимірювань. Крім того вони є лабораторними, і не можуть бути застосовані в процесі виробництва паперу. Запропонований оптичний метод і прилад є безконтактними, не спотворюють поверхню паперу, характеризуються високою точністю вимірювання і можуть бути застосовані в процесі виробництва. Проведені в умовах виробництва на Корюківській паперовій фабриці дослідження показали, що прилад дає стабільні результати при відхиленні паперової стрічки на 0,5 см. в той чи інший бік. Цього цілком достатньо для надійного контролю шорсткості паперу в процесі його виробництва.

Стадія готовності:  Доступна для демонстрації

Опис шуканого партнера:  Підприємства паперової промисловості.

Мова спілкування:  English / Русский язык / Українська мова

Пропозиція (файл PDF):  Завантажити	

Завантажити пропозицію on-line.

← Повернення до списку

Вгору