Наукові публікації університету

Asymptotic multiphase Σ-solutions to the singularly perturbed Korteweg–de Vries equation with variable coefficients


ID: 132722
Кількість показів: 97
дата змінення: 02.12.2014 16:53:04
Ким змінено (ім'я): (mechmat2) Вікторія Дика
Вид роботи:  Наукова публікація
Тип роботи:  Наукова стаття
Кількість сторінок:  16
Рік видання:  2014
Звітний рік:  2014
Том:  200
Номери сторінок:  358-373
Галузь науки:  Математика
Автори,співробітники Університету:  Самойленко Валерій Григорович / Самойленко Юлія Іванівна
Кафедра / Відділ:  Математичної фізики
№ теми: 
Посилання на статтю (посилання на рецензію в журналі (для монографій):  http://link.springer.com/article/10.1007/s10958-014-1918-8#page-1
Інститут/Факультет:  Механіко-математичний факультет

Повернення до списку

Вгору