Наукові публікації університету

Біологія збірник задач і тестових завдань

За прогнозами Міжнародної організації ЮНЕСКО, яка координує наукові дослідження в усьому світі, ХХІ ст. буде сторіччям біології. Поява високих технологій в гуманітарній та природничій сферах пізнання і, зокрема, в новітніх медико-біологічних дослідженнях і технологіях призвела до підвищення інтелектуалізації у засвоєнні знань з фундаментальних наук та застосування міждисциплінарних підходів у навчальному процесі. Останні було покладено в основу даного навчального посібника для школярів 10-11-х класів фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З урахуванням поглибленого вивчення учнями навчального закладу такого профілю предметів з фізики, математики, хімії, серед низки завдань до навчального посібника увійшли також задачі з кінетики ферментативних реакцій та біофізики клітинних процесів, що надасть можливість учням поширити та поглибити одержані на факультативних заняттях уявлення з фізики біологічних систем. При підготовці даного видання автори розглядали його змістовний матеріал як ефективний спосіб ґрунтовного засвоєння знань учнями теоретичного матеріалу з біології у відповідності з навчальними планами та програмами, затвердженими Міністерством освіти та науки України.
Навчальний посібник «Біологія. Збірник задач» - перший у вітчизняній навчальній літературі для фізико-математичних ліцеїв університетів. У ньому наведено задачі різної складності, але завдяки методичним вказівкам складні задачі учень може легко розв'язувати, порівнюючи хід розв`язання їх та виправляючи при цьому неправильні відповіді.
На початку кожного розділу програмного матеріалу з біології коротко викладено теоретичну частину та наведено основні визначення, терміни та формули, потрібні для розв`язування задач. Для розвитку логічного мислення та порівняльного аналізу засвоєних знань учнями увійшли також тестові питання. Посібник може стати суттєвим доповненням до підручників з біології рекомендованих Міністерством освіти та науки України для загальноосвітніх закладів.

ID: 180524
Кількість показів: 42
дата змінення: 14.11.2016 23:02:01
Ким змінено (ім'я): (bio_14) Тетяна Коваль
Вид роботи:  Науково-педагогічна публікація
Тип роботи:  Навчальний посібник
Кількість сторінок:  199
Рік видання:  2015
Звітний рік:  2016
Видання:  ВПЦ "Київський університет"
Том:  1
Випуск, частина:  1
Номери сторінок:  1-199
Галузь науки:  Міждисциплінарні науки
Автори,співробітники Університету:   / Решетнік Євдокія Миколаївна / Давидовська Тамара Леонідівна / Говорун Дмитро Миколайович
Кількість недоданих авторів:  0
Кафедра / Відділ:  Кафедра молекулярної біології, біотехнології та біоінформатики / НДЛ "Фізико-хімічної біології"
№ теми:   / 
Опубліковано за рішенням Вченої ради:  так
Інститут/Факультет:  ННЦ "Інститут біології та медицини" / Інститут високих технологій

Повернення до списку

Вгору