Наукові публікації університету

Засоби забезпечення системної організації інтегрованих інноваційних процесів

У статті розглянуто моделі інноваційного процесу, зокрема особливості структури та взаємозв’язків інтегрованої моделі у контексті сучасних досліджень щодо складності та динамічності економічних систем. Проаналізовано інноваційну активність вітчизняних підприємств та визначено, що основним джерелом здійснюваних ними інновацій є закупівля готового технологічного устаткування, що знижує роль внутрішніх НДДКР та підтверджує нелінійність діючих моделей інноваційних процесів. Обґрунтовано необхідність системного підходу в управлінні інноваційними процесами, а також координації заходів у межах довгострокової інноваційної політики на основі взаємодії з іншими елементами системи управління у фінансово-економічній, соціальній та екологічній сферах. Розроблено заходи з прискорення та підвищення ефективності інноваційних процесів на політичному, адміністративному та управлінському рівнях. Запропоновано напрямки діяльності, що забезпечують системність організації інноваційних процесів.

ID: 211887
Кількість показів: 61
дата змінення: 01.10.2018 12:33:03
Ким змінено (ім'я): (econom13) Алла Степанова
Вид роботи:  Наукова публікація
Тип роботи:  Наукова стаття
Кількість сторінок:  6
Рік видання:  2018
Звітний рік:  2018
Видання:  Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія: Міжнародні економічні відносини та світове господарстсво»
Том:  2
Випуск, частина:  20
Номери сторінок:  14-19
Галузь науки:  Економіка / Бізнес
Автори,співробітники Університету:  Кальний Сергій Володимирович
Кафедра / Відділ:  Менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності
№ теми:  16КФ040-02
Ключові слова:  інноваційний процес, лінійна модель інноваційного процесу, інтегрована модель інноваційного процесу, інноваційна політика, джерела інновацій, НДДКР, інноваційний продукт
Опубліковано за рішенням Вченої ради:  ні
Інститут/Факультет:  Економічний факультет

Повернення до списку

Вгору