Наукові публікації університету

Публічні фінанси як вирішальний фактор впливу на свободу людини в суспільстві

У виданні досліджено сутність податково-правового патерналізму як невід’єм­ної частини української ментальності, культури та практики оподаткування. Все­бічно проаналізовано поняття податково-правового патерналізму, його витоки, еволюцію та місце у державно організованому суспільстві. Глибоко вивчені влас­тивості податково-правового патерналізму, що дають змогу виявити його роль та функціональне призначення для податково-правової політики держави. Голов­на увага приділена розкриттю форм прояву податково-правового патерналізму у податковому праві нашої держави на основі аналізу чинного податкового за­конодавства, практики його застосування, судової практики, а також практики Європейського суду з прав людини та Суду ЄС. Монографії передує вступна стаття професора Д. О. Гетманцева щодо впливу публічних факторів на стан свободи сучасного суспільства.

Видання призначено для науковців, юристів, працівників фіскальної служби, аспірантів, студентів, а також для читачів, які цікавляться актуальними пробле­мами податкового права.

ID: 228132
Кількість показів: 20
дата змінення: 07.06.2019 18:59:39
Ким змінено (ім'я): (jurist23) Євген Маринчак
Вид роботи:  Наукова публікація
Тип роботи:  Наукова стаття
Кількість сторінок:  247
Рік видання:  2018
Звітний рік:  2019
Видання:  Юрінком Інтер
Номери сторінок:  4 - 21
Галузь науки:  Соціальні науки, інші
Автори,співробітники Університету:  Гетманцев Данило Олександрович
Кафедра / Відділ:  Фінансового права
Посилання на статтю (посилання на рецензію в журналі (для монографій):  http://pravo-izdat.com.ua/podatkovo-pravovij-paternalzm-pravova-sutnst-ta-formi-projavu
Ключові слова:  податково-правовий патерналізм, податково-правова політика держави
Опубліковано за рішенням Вченої ради:  ні
Інститут/Факультет:  Інститут права

Повернення до списку

Вгору