Наукові публікації університету

Державні та місцеві цінні папери як об’єкти фінансово-правового регулювання

У монографії аналізуються нормативно-правові акти, що стосуються відносин у сфері фінансово-правового регулювання обігу державних і місцевих цінних паперів та пов’язаних із ними відносин. Використано фінансове законодавство деяких зарубіжних країн та висвітлено практику його застосування. Розглянуто становлення та розвиток законодавства України, що регулює відносини у галузі державних і місцевих цінних паперів. Наведено науково обґрунтовані визначення понять «публічний кредит», «публічний борг», «боргові державні та місцеві цінні папери» тощо. Проаналізовано сучасний стан та перспективи державного регулювання й саморегулювання на ринку цінних паперів. Досліджено позиковий капітал і кредитні відносини як публічно-правові явища. Приділяється особлива увага фінансово-правовій природі боргових державних і місцевих цінних паперів. Висвітлюються питання суб’єктів регулювання та контролю у сфері відносин, пов’язаних із державними та місцевими цінними паперами.
На основі аналізу вітчизняного та зарубіжного фінансового законодавства сформульовано низку положень і рекомендацій, що мають важливе теоретичне і практичне значення.
Може бути корисною для викладачів юридичних навчальних закладів і факультетів, аспірантів, студентів, працівників фінансово-кредитних установ, суб’єктів публічної фінансової діяльності.

ID: 228478
Кількість показів: 34
дата змінення: 05.06.2019 18:41:50
Ким змінено (ім'я): (jurist23) Євген Маринчак
Вид роботи:  Наукова публікація
Тип роботи:  Монографія
Кількість сторінок:  328
Рік видання:  2019
Звітний рік:  2019
Видання:  Юрінком Інтер
Номери сторінок:  1-328
Галузь науки:  Соціальні науки, інші
Автори,співробітники Університету:  Ковалко Наталія Миколаївна
Кафедра / Відділ:  Фінансового права
Посилання на статтю (посилання на рецензію в журналі (для монографій):  ISBN 978-966-667-739-9
Ключові слова:  державні, місцеві, цінні папери, публічний кредит, публічний борг, боргові державні та місцеві цінні папери
Опубліковано за рішенням Вченої ради:  так
Провідне видавництво (для монографій):  так
Інститут/Факультет:  Інститут права

Повернення до списку

Вгору