Наукові публікації університету

Професії майбутнього у віртуальній реальності інноваційно-цифрового простору

В статті зроблено спробу представити ключові новітні професії, що будуть притаманні інноваційно-цифровій економіці, визначено її характерні особливості, розкрито їх зміст. У статті узагальнено та здійснено співставлення основних професій майбутнього 2030 року за версією EdCamp 2017 і рейтингом Sparks&Honey. Розкрито зміст економічних категорій “цифрова освіта” та “цифровізація освіти”. Визначено базові цифрові компетенції майбутніх спеціальностей і вказано зміст цифрових технологій в освіті.
Аргументовано, що трансформація традиційної економіки в інноваційно-цифрову, можлива за умови сприяння навчанню індивідуума в ході всього його життя, а застосування “цифрових” технологій в освіті – наразі одна з найбільш важливих і стійких тенденцій розвитку світового освітнього процесу. Зроблено висновок, що є потреба у тому, щоб індивідуум навчився робити цінність сам із себе, а навички якими він володіє ставали товарами/послугами. В такому випадку, людина стає володарем унікальної професії, має особливий фах, який нікуди не подінеться, бо індивідуум сам створює попит на свої унікальні здібності та професію.

ID: 235279
Кількість показів: 49
дата змінення: 06.11.2019 10:10:14
Ким змінено (ім'я): (econom16) Василина Филюк
Вид роботи:  Наукова публікація
Тип роботи:  Наукова стаття
Кількість сторінок:  7
Рік видання:  2019
Звітний рік:  2019
Видання:  Бізнес Інформ
Випуск, частина:  1
Номери сторінок:  132-138
Галузь науки:  Економіка / Бізнес
Автори зовнішні:  Краус Н.М. / Краус К.М.
Кафедра / Відділ:  Навчально-організаційний сектор по забезпеченню навчального процесу
№ теми:  19БФ040-01
Ключові слова:  В статті зроблено спробу представити ключові новітні професії, що будуть притаманні інноваційно-цифровій економіці, визначено її характерні особливості, розкрито їх зміст. У статті узагальнено та здійснено співставлення основних професій майбутнього 2030 року за версією EdCamp 2017 і рейтингом Sparks&Honey. Розкрито зміст економічних категорій “цифрова освіта” та “цифровізація освіти”. Визначено базові цифрові компетенції майбутніх спеціальностей і вказано зміст цифрових технологій в освіті. Аргументовано, що трансформація традиційної економіки в інноваційно-цифрову, можлива за умови сприяння навчанню індивідуума в ході всього його життя, а застосування “цифрових” технологій в освіті – наразі одна з найбільш важливих і стійких тенденцій розвитку світового освітнього процесу. Зроблено висновок, що є потреба у тому, щоб індивідуум навчився робити цінність сам із себе, а навички якими він володіє ставали товарами/послугами. В такому випадку, людина стає володарем унікальної професії, має особливий фах, який нікуди не подінеться, бо індивідуум сам створює попит на свої унікальні здібності та професію.
Опубліковано за рішенням Вченої ради:  так
Інститут/Факультет:  Економічний факультет

Повернення до списку

Вгору