Наукові публікації університету

Впровадження цифрової ідентифікації у діяльність дослідницьких університетів України

У статті надано авторське трактуванні категорії «цифрова ідентифікація дослідницького університету», що виступає як ефективний засіб отримання об’єктивної інформації про суб’єктів, що є частиною університету дослідницького типу на основі їх ідентифікаторів (унікальних параметрів).
Запропоновано авторське бачення моделі цифрової ідентифікації дослідницького університету, що уособлює максимальне використання інноваційних цифрових технологій, що успішно себе зарекомендувала у різних галузях національної економіки. Особливістю цієї моделі є те, що вона дає змогу об’єднати передові цифрові засоби і технології для  впровадження стратегічних управлінських інновацій у діяльність вітчизняних дослідницьких університетів.
Основним результатом дослідження є розробка моделі цифрової ідентифікації дослідницького університету та побудова організаційних зв’язків, що запускають механізм ефективної роботи дослідницького університету на новій цифровій платформі з використанням цифрового ідентифікатора. Характеристика елементів моделі дала змогу виявити та розкрити вплив управлінських та економічних ефектів, що забезпечує використання технології цифрового ідентифікатора в дослідницьких університетах України.  

ID: 238334
Кількість показів: 37
дата змінення: 02.06.2020 12:08:07
Ким змінено (ім'я): (econom13) Алла Степанова
Вид роботи:  Наукова публікація
Тип роботи:  Наукова стаття
Кількість сторінок:  6
Рік видання:  2019
Звітний рік:  2019
Видання:  Формування ринкової економіки в Україні. Збірник наукових праць.
Випуск, частина:  41
Номери сторінок:  376–381
Галузь науки:  Економіка / Бізнес
Автори,співробітники Університету:  Ситницький Максим Васильович
Кафедра / Відділ:  Менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності / НДЧ
№ теми:  16КФ040-02 / 19БФ040-02
Ключові слова:  цифрова ідентифікація дослідницького університету, цифровий університет, дослідницький університет, модель цифрового університету, організація університету
Опубліковано за рішенням Вченої ради:  ні
Інститут/Факультет:  Економічний факультет

Повернення до списку

Вгору