Наукові публікації університету

Економічна професійна освіта покоління цифрових людей в умовах функціонування інноваційно-підприємницьких університетів.

У статті зроблено спробу представити еволюцію видів поколінь людей ХХ і ХХІ століть крізь призму економічних, інституціональних і професійних змістових особливостей. Вказано професійні якості й особливості навчання кожного з поколінь. Узагальнено та зіставлено навички, характерні для класичних співробітників – покоління бейбі-бумерів; розкрито зміст нових прогресивних навичок, що притаманні цифровому поколінню. Вказано економічні та організаційні вигоди для компанії від роботи в ній цифрових спеціалістів, серед чого: можливість масштабування бізнесу; збільшення прибутків; вихід з рутини без потреби провіряти кожну дію співробітників. Визначено професійні гнучкі/м’які навички цифрової людини, що отримує знання в інноваційно-підприємницькому університеті, а саме: вміння ефективно комунікувати з тими, хто її оточує; емоційний інтелект; тайм-менеджмент; гнучкість і креативність; протистояння стресу. Аргументовано, що сьогодні є гостра потреба в досягненні всеосяжного прогресу щодо оснащення та забезпечення новітніми можливостями кожного працівника на його цифровому робочому місці. Наведено переваги цифрового робочого місця для покоління міленіалів, зумерів та альфа-людей крізь призму матричної структури вигоди Office 365 і проблем, що виникають у ході її застосування. Зроблено висновок, що саме інноваційно-підприємницькі університети продукують інновації, виховують активну та прогресивну молодь, підприємців. Отримана поколінням цифрових людей економічна професійна освіта в інноваційно-підприємницькому університеті впливатиме на: оплату праці розробників; наявність на ринку праці спеціалістів високого рівня; прозорість правил відбору ІТ-компаній як підрядників тощо.

ID: 246211
Кількість показів: 21
дата змінення: 10.09.2020 14:39:45
Ким змінено (ім'я): (econom16) Василина Филюк
Вид роботи:  Наукова публікація
Тип роботи:  Наукова стаття
Кількість сторінок:  10
Рік видання:  2020
Звітний рік:  2020
Видання:  Бізнес Інформ
Випуск, частина:  3
Номери сторінок:  182-191
Галузь науки:  Економіка / Бізнес
Автори зовнішні:  Краус Н.М. / Краус К.М.
Кількість недоданих авторів:  1
Кафедра / Відділ:  НДЧ
№ теми:  19БФ040-01
Посилання на статтю (посилання на рецензію в журналі (для монографій):  https://www.business-inform.net/article/?year=2020&abstract=2020_3_0_182_191&lang=ua
Ключові слова:  цифрові люди, зумери, альфа-люди, професійна освіта, інноваційно-підприємницький університет, цифрові компетенції.
Опубліковано за рішенням Вченої ради:  так
Інститут/Факультет:  Економічний факультет

Повернення до списку

Вгору