Наукові публікації університету

Логіки h-квазіарних предикатів


ID: 71613
Кількість показів: 58
дата змінення: 14.10.2014 10:15:07
Ким змінено (ім'я): (admin) Адміністратор НДЧ
Вид роботи:  Наукова публікація
Тип роботи:  Праці конференції
Кількість сторінок:  2
Рік видання:  2010
Звітний рік:  2010
Автори,співробітники Університету:  Нікітченко Микола Степанович / Шкільняк Степан Степанович
Кафедра / Відділ:  Теорії та технології програмування
Ключові слова:  Нікітченко М.С, Шкільняк С.С. Логіки h-квазіарних предикатів. XVI International conference "Problems of decision making under uncertainties". Abstracts. – Yalta, Ukraine, 2010 – С. 110–111
Інститут/Факультет:  Факультет комп'ютерних наук та кібернетики

Повернення до списку

Вгору