Наукові публікації університету

A generalization of the Erdos-Turan law for the order of random permutation


ID: 91677
Кількість показів: 73
дата змінення: 09.12.2014 19:08:35
Ким змінено (ім'я): (admin) Адміністратор НДЧ
Вид роботи:  Наукова публікація
Тип роботи:  Наукова стаття
Кількість сторінок:  19
Рік видання:  2012
Звітний рік:  2012
Видання:  Combinatorics, Probability and Computing
Том:  21
Номери сторінок:  715-733
Галузь науки:  Математика
Автори,співробітники Університету:  Іксанов Олександр Маратович /  / Маринич Олександр Віталійович
Кафедра / Відділ:  Дослідження операцій
№ теми: 
Посилання на статтю (посилання на рецензію в журналі (для монографій):  http://journals.cambridge.org/action/displayAbstract?fromPage=online&aid=8646571&fileId=S0963548312000247
Інститут/Факультет:  Факультет комп'ютерних наук та кібернетики

Повернення до списку

Вгору