Видання

Applied and Computational Mathematics


ID: 409
Кількість показів: 123
дата змінення: 30.11.2014 01:57:52
Ким змінено (ім'я): (cyb1) Олена Веклич
Посилання на журнал, показники:  http://acmij.az/view.php?lang=en&menu=0 / http://www.scimagojr.com/journalsearch.php?q=19200156958&tip=sid&clean=0
Видано:  закордоном
Місце знаходження:  Азербайджан

Значення імпакт фактора за Web of Science
IF: 0,697 | 2013

Значення SNIP видання в Scopus
SNIP: |

Значення SJR видання в Scopus
SJR: 0,43 | 2013


Публікації у виданні





Тип
Назва документу
Автори
Рік видання
Джерело
1
Наукова стаття
Stability and exponential stability of linear discrete systems with constant coefficients and single delay


Факультет комп'ютерних наук та кібернетики
Моделювання складних систем




2015
Applied and Computational Mathematics
т.269 c.9-16
2
Наукова стаття
About the issue of algorithms formalized design for parallel computer architectures. Appl. Comput. Math., V.12, №2, 2013, pp. 140-151


Факультет комп'ютерних наук та кібернетики
Математичної інформатики
Погорілий Сергій Дем'янович

Анісімов Анатолій Васильович
2013
Applied and Computational Mathematics
т.12 c.140-151
3
Наукова стаття
Finding Strongly Connected Components In Parallel


Факультет радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем
Ком'ютерної інженерії
Погорілий Сергій Дем'янович

2007
Applied and Computational Mathematics
т.6 c.121.0000

Повернення до списку

Вгору